ART / Lithographs / Litograph 8012476
nr 801 2476
LITOGRAPH (F)
Järnvägsbron Stocksund, subject size: 15 x 22,
Järnvägsbron Stocksund, motivets mått: 15 x 22
400
SEK 100
Monday January 14 2013
at 19:24:14
14/1 13:17:03